Nowoczesne przedszkole

W naszej szkole został zrealizowany projekt Zapewnienie dostępu do wysokiej jakości edukacji przedszkolnej na terenie Gminy Kutno” współfinasowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.
W ramach tego projektu doposażony został plac zabaw. Zakupiono meble do szatni  i oddziału przedszkolnego. Doposażono toalety dla dzieci i personelu oraz zakupiono pomoce dydaktyczne  i zabawki. W sali przedszkolnej dzieci korzystają z tablicy multimedialnej, nowoczesnego rzutnika i telewizora plazmowego. Już od drzwi wszystkie buzie uśmiechają się na widok wesołych owieczek z kolorowej wykładziny. Barwne szafki i półeczki pomagają odnaleźć każdemu przedszkolakowi jego szafkę. Po zabawie będzie można odpocząć w objęciach wesołej myszki – poduszki.
Z kolorowych zabawek terenowych na placu zabaw dzieci korzystają nie tylko w czasie zajęć. Po  południu plac zabaw jest dostępny dla wszystkich chętnych dzieci przychodzących na ten teren pod opieką rodziców albo ukochanej babci.

Od roku szkolnego 2016/2017 utworzono grupę przdszkolną dla dzieci 3- 4 letnich.